Olemme ennen kaikkea ihmisiä.

Kraftvaerk työllistää yli 120 henkilöä, joiden yhteisenä tehtävänä on tuottaa lisäarvoa sadoille asiakkaille ja tuhansille loppukäyttäjille ympäri maailman. Täällä näet keitä me olemme.

Andreas Straarup

Chief Executive Officer

+45 31 14 40 90
andreas.straarup@kraftvaerk.com

Elena Shchenkova

Chief HR Officer

+45 70 22 64 80
elena.shchenkova@kraftvaerk.com

Frank Kragh Petersen

Chief Financial Officer

+45 70 22 64 80
frank.petersen@kraftvaerk.com

Jacob Dalgaard

Chief Technology Officer

+45 26 32 64 85
jacob.dalgaard@kraftvaerk.com

Niels Truong

Chief Strategy & Creative Officer

+45 7022 6480
niels.truong@kraftvaerk.com

Anders Thorsen

Lead System Adminstrator

+45 50 75 79 35
anders.thorsen@kraftvaerk.com

Stefan Hoffmann

Head Of Delivery​

+45 26 32 64 92
stefan.hoffmann@kraftvaerk.com

Aleksandr Kovyrzin

Lead Developer

+45 70 22 64 80
aleksandr.kovyrzin@kraftvaerk.com

Aleksandra Ziabrikova

Senior Service Delivery Manager

+45 70 22 64 80
aleksandra.ziabrikova@kraftvaerk.com

Aleksei Kriachko

Senior Developer

+45 70 22 64 80
aleksei.kriachko@kraftvaerk.com

Aleksei Semenov

Senior Developer

+45 70 22 64 80
aleksei.semenov@kraftvaerk.com

Anastasiia Redchenkova

Senior Developer

+45 70 22 64 80
anastasiia.redchenkova@kraftvaerk.com

Anders Andersen

Associate Project Manager

+45 70 22 64 80
anders.andersen@kraftvaerk.com

Anders Hagen

Marketing Manager

+45 28 35 59 70
anders.hagen@kraftvaerk.com

Anders Olsson

Lead Project Manager

+45 70 22 64 80
anders.olsson@kraftvaerk.com

Andrei Aleksanin

Associate​ Developer

+45 70 22 64 80
andrei.aleksanin@kraftvaerk.com

Andrei Koreshkov

Senior Developer

+45 70 22 64 80
andrei.koreshkov@kraftvaerk.com

Andy Le Quach

Associate Developer

+45 70 22 64 70
andy.le.quach@kraftvaerk.com

Bernardo Botelho

Senior Developer

+45 70 22 64 80
bernardo.botelho@kraftvaerk.com

Bernardo Macieira

PIM Consultant

+45 70 22 64 80
bernado.macieira@kraftvaerk.com

Brian Melin

Head of Umbraco - Architect

+45 20 60 71 64
Brian.Melin@kraftvaerk.com

Casper Dumont

Engagement Director

+45 31 39 07 15
casper.dumont@kraftvaerk.com

Casper Valdemar Poulsen

Architect

+45 70 22 64 80
casper.valdemar.poulsen@kraftvaerk.com

Charles Heppner

Head of DevSecOps - Senior DevOps

+45 22 22 70 06
charles.heppner@kraftvaerk.com

Christian Djerving

Associate Project Manager

+45 70 22 64 80
christian.djerving@kraftvaerk.com

Christian Knudsen

Senior Developer

+45 70 22 64 70
christian.knudsen@kraftvaerk.com

Christian Poulsen

Senior Project Manager

+45 70 22 64 80
Christian.Poulsen@kraftvaerk.com

Christian Thøgersen

Developer

+45 70 22 64 80
christian.thoegersen@kraftvaerk.com

Christopher Pontoppidan Bik

Marketing Associate

+45 70 22 64 80
christopher.bik@kraftvaerk.com

Claus Agerschou

Head of Data & Insights

+45 22 45 02 42
claus.agerschou@kraftvaerk.com

Daniel dos Santos Goncalves

Developer

+45 70 22 64 80
daniel.goncalves@kraftvaerk.com

Dennis Vestergaard

Senior Project Manager

+45 70 22 64 80
Dennis.vestergaard@kraftvaerk.com

Elena Martynova

Operations & Revenue Manager

+45 70 22 64 80
elena.martynova@kraftvaerk.com

Emerson Rosa Luz Takahashi

Developer

+45 70 22 64 80
emerson.takahashi@kraftvaerk.com

Esben Højmark Gimbel

Engagement Director

+45 70 22 64 80
esben.gimbel@kraftvaerk.com

Esben Seindal

Senior Architect

+45 70 22 64 70
esben.seindal@kraftvaerk.com

Fabio Luiz Daemon da Silva

Developer

+45 70 22 64 80
fabio.silva@kraftvaerk.com

Gonzalo Daniel Basterra

Senior Project Manager

+45 70 22 64 80
gonzalo.basterra@kraftvaerk.com

Guilherme Barreto Malischeski da Silva

Developer

+45 70 22 64 80
guilherme.malischeski@kraftvaerk.com

Guilherme Vidal Morais

Developer

+45 70 22 64 80
guilherme.morais@kraftvaerk.com

Hanna Shkurov

Senior Project Manager

+358 10 323 5950
hanna.shkurov@kraftvaerk.com

Helle Søborg

Senior HR Manager

+45 21 16 48 14
helle.soeborg@kraftvaerk.com

Henrik Farnoe

Senior Developer

+45 70 22 64 80
henrik.farnoe@kraftvaerk.com

Italo Fernandes Ribeiro

Senior developer

+45 70 22 64 80
italo.fernandes@kraftvaerk.com

Jakob Hansen

Finance Manager

+45 30 46 39 48
jakob.hansen@kraftvaerk.com

Janne Tuutti

Technical director - Architect

+358103235950
janne.tuutti@kraftvaerk.com

Jannich Ibsen

Head of Architecture & Cloud - Senior Architect

+45 70 22 64 80
jannich.ibsen@kraftvaerk.com

Jari Haapatalo

Senior Developer

+358103235950
jari.haapatalo@kraftvaerk.com

Jelena Maria Eleonoora Hautala

Strategy Consultant

+45 70 22 64 80
jelena.hautala@kraftvaerk.com

Jeppe Bang

Senior Project Manager

+45 70 22 64 80
jeppe.bang@kraftverk.com

Jeppe Skaarup

Engagement Manager​

+45 40 38 70 18
Jeppe.skaarup@kraftvaerk.com

Johannes Mols

Developer Intern

+45 70 22 64 80
johannes.mols@kraftvaerk.com

Jon Koivula

Senior Developer

+358 10 323 5954
jon.koivula@kraftvaerk.com

Jonas Kabell Schou Christensen

Engagement Intern

+45 70 22 64 80
jonas.christensen@kraftvaerk.com

Julia Trock-Jansen

QA Intern

+45 7022 6480
julia.trock-jansen@kraftvaerk.com

Jussi Rumbin

Engagement Manager

+358 44 970 8965
jussi.rumbin@kraftvaerk.com

Kim Andersen

Technical Director - Lead Developer

+45 70 22 64 70
kim.andersen@kraftvaerk.com

Kim Lassen

Technical Director - Senior Architect

+45 70 22 64 80
kim.lassen@kraftvaerk.com

Line Heimer

Strategy Director​

+45 20 97 26 02
line.heimer@kraftvaerk.com

Mads Askov Lorenzen

Senior System Administrator

+45 22 22 70 02
mads.lorenzen@kraftvaerk.com

Mads Slotsbo

Senior Developer

+45 70 22 64 80
mads.slotsbo@kraftvaerk.com

Magnus Schmidt

Office Manager

+45 70 22 64 70
magnus.schmidt@kraftvaerk.com

Malene Rolsted

Senior Marketing Manager

+45 53 72 97 83
malene.rolsted@kraftvaerk.com

Malene Vandborg Jensen

QA Intern

+45 70 22 64 80
malene.vandborg@kraftvaerk.com

Margarita Ovseenko

Accountant

+45 70 22 64 80
margarita.ovseenko@kraftvaerk.com

Marina Kogan

Finance Manager

+45 70 22 64 80
marina.kogan@kraftvaerk.com

Marita Wetterstrand

Project Manager

+358 10 323 5956
marita.wetterstrand@kraftvaerk.com

Mark Wulff

Project Manager

+45 70 22 64 80
mark.wulff@kraftvaerk.com

Martin Aage Skov

Engagement Director

+45 26 32 64 96
martin.skov@kraftvaerk.com

Martin Franck

Lead Service Delivery Manager​

+45 70 22 64 80
Martin.franck@kraftvaerk.com

Martin Skou

Head of Sitecore - Architect

+45 70 22 64 70
martin.skou@kraftvaerk.com

Mathias Bo Jensen

Developer

+45 70 22 64 80
mathias.jensen@kraftvaerk.com

Mathilde Berg Nielsen

Office Manager

+45 70 22 64 80
mathilde.nielsen@kraftvaerk.com

Mauricio Boff

Senior Developer

+45 70 22 64 80
Mauricio.Boff@kraftvaerk.com

Mithun Dhiman

Head of Frontend - Lead Developer

+45 70 22 64 80
mithun.dhiman@kraftvaerk.com

Morten Bendeke

Associate developer

+45 70 22 64 80
morten.bendeke@kraftvaerk.com

Nádia Correia Gonçalves

Associate​ Designer

+45 70 22 64 80
nadia.correia.goncalves@kraftvaerk.com

Nicklas Würgler

Senior Service Delivery Manager​

+45 70 22 64 80
nicklas.wurgler@kraftvaerk.com

Nikita Grigorev

Project Manager

+45 70 22 64 80
nikita.grigorev@kraftvaerk.com

Nikolai Bolonin

Senior Developer

+45 70 22 64 80
nikolai.bolonin@kraftvaerk.com

Nikolai Naryzhnyi

Senior Developer

+45 70 22 64 80
nikolai.naryzhnyi@kraftvaerk.com

Nikolaj Frederiksen

Developer

+45 70 22 64 80
Nikolaj.frederiksen@kraftvaerk.com

Nikolaj Kaplan

Senior Architect

+45 70 22 64 80
nikolaj.kaplan@kraftvaerk.com

Nikolaj Lund Jensen

Lead Developer

+45 70 22 64 70
nikolaj.lund.jensen@kraftvaerk.com

Peter Wiwel

VP​ of Technology

+45 7022 6480
peter.wiwel@kraftvaerk.com

Rasmus Kjær Madsen

Engagement Director

+45 53 72 97 84
rasmus.kjaer@kraftvaerk.com

Reetta Peltonen

Engagement Director

+358 10 323 5951
reetta.peltonen@kraftvaerk.com

Rene Christensen

Senior Architect

+45 70 22 64 80
rene.christensen@kraftvaerk.com

Sebastian Nørlev

Associate Developer

+45 70 22 64 80
sebastian.norlev@kraftvaerk.com

Sergei Matiunin

Senior Developer

+45 70 22 64 80
sergei.matiunin@kraftvaerk.com

Simeon Lyubomirov Dimitrov

IT Supporter

+45 70 22 64 80
simeon.dimitrov@kraftvaerk.com

Svend Tofte

Senior Developer

+45 70 22 64 80
svend.tofte@kraftvaerk.com

Teodor Moquist

Senior Developer

+45 70 22 64 80
teodor.moquist@kraftvaerk.com

Thor Andresen

Associate​ Developer

+45 70 22 64 80
Thor.andresen@kraftvaerk.com

Tina Lomholt Jensen

Senior Project Manager

+45 53 72 97 96
tina.lomholt.jensen@kraftvaerk.com

Tobias Buur

DevOps Intern​

+45 70 22 64 80
Tobias.buur@kraftvaerk.com

Toke Frostholm Rasmussen

Senior Developer

+45 70 22 64 80
toke.rasmussen@kraftvaerk.com

Trine Engelbrecht Jensen

Experience Design Director

+45 70 22 64 80
trine.jensen@kraftvaerk.com

Vasilia Shcherbakova

HR Manager

+45 70 22 64 80
vasilia.shcherbakova@kraftvaerk.com

Vasilii Bondin

Senior Developer

+45 70 22 64 80
vasilii.bondin@kraftvaerk.com

Vitalii Sazanov

Senior Developer

+45 70 22 64 80
vitalii.sazanov@kraftvaerk.com

Haluatko olla mukana tällä matkalla?

Katso avoimet työpaikkamme