Olemme ennen kaikkea ihmisiä.

Kraftvaerk työllistää yli 120 henkilöä, joiden yhteisenä tehtävänä on tuottaa lisäarvoa sadoille asiakkaille ja tuhansille loppukäyttäjille ympäri maailman. Täällä näet keitä me olemme.

Otto Andersen

Founder & Chairman of the Board

+45 70 22 64 80
otto.andersen@kraftvaerk.com

Finn Vagner

Director of Business Development

+45 40 30 63 57
Finn.vagner@kraftvaerk.com

Anders Thorsen

System Adminstrator & Team Lead

+45 50 75 79 35
anders.thorsen@kraftvaerk.com

Stefan Hoffmann

Senior Manager

+45 26 32 64 92
stefan.hoffmann@kraftvaerk.com

Alan Liu

Trainee/ Elev

+45 70 22 64 80
alan.liu@kraftvaerk.com

Aleksandr Kovyrzin

Lead Developer

+45 70 22 64 80
aleksandr.kovyrzin@kraftvaerk.com

Aleksandra Ziabrikova

Senior Consultant

+45 70 22 64 80
aleksandra.ziabrikova@kraftvaerk.com

Aleksei Kriachko

Senior Developer

+45 70 22 64 80
aleksei.kriachko@kraftvaerk.com

Aleksei Semenov

Senior Developer

+45 70 22 64 80
aleksei.semenov@kraftvaerk.com

Alexander Ivanov

Senior QA Specialist

+45 70 22 64 80
alexander.ivanov@kraftvaerk.com

Anastasiia Redchenkova

Developer

+45 70 22 64 80
anastasiia.redchenkova@kraftvaerk.com

Anders Andersen

Associate Project Manager

+45 70 22 64 80
anders.andersen@kraftvaerk.com

Anders Hagen

Creative Marketing Consultant

+45 28 35 59 70
anders.hagen@kraftvaerk.com

Anders Olsson

Senior Manager

+45 70 22 64 80
anders.olsson@kraftvaerk.com

Andrei Koreshkov

Senior Developer

+45 70 22 64 80
andrei.koreshkov@kraftvaerk.com

Andrey Kordyuk

Managing architect

+45 70 22 64 80
andrey.kordyuk@kraftvaerk.com

Anna Artemyeva

Senior QA Specialist

+45 70 22 64 80
anna.artemyeva@kraftvaerk.com

Anne Mikkola

Operations Manager

+358 10 338 5124
anne.mikkola@kraftvaerk.com

Bernardo Botelho

Front-end Developer

+45 70 22 64 80
bernardo.botelho@kraftvaerk.com

Brian Melin

Managing Architect

+45 20 60 71 64
Brian.Melin@kraftvaerk.com

Bruno Crociquia

Senior Architect

+45 70 22 64 80
bruno.crociquia@kraftvaerk.com

Casper Dumont

Engagement Director

+45 70 22 64 70
casper.dumont@kraftvaerk.com

Casper Valdemar Poulsen

Architect

+45 70 22 64 80
casper.valdemar.poulsen@kraftvaerk.com

Charles Heppner

DevOps Engineer

+45 22 22 70 06
charles.heppner@kraftvaerk.com

Christian Djerving

Associate Delivery Consultant

+45 70 22 64 80
christian.djerving@kraftvaerk.com

Christian Haslund

Senior Manager

+45 28 12 38 97
christian.haslund@kraftvaerk.com

Christian Knudsen

Senior Consultant

+45 70 22 64 70
christian.knudsen@kraftvaerk.com

Christian Poulsen

Senior Consultant

+45 70 22 64 80
Christian.Poulsen@kraftvaerk.com

Christian Thøgersen

Consultant

+45 70 22 64 80
christian.thoegersen@kraftvaerk.com

David Dosenovic

Consultant

+45 70 22 64 80
David.dosenovic@kraftvaerk.com

Dennis Vestergaard

Senior Project Manager

+45 70 22 64 80
Dennis.vestergaard@kraftvaerk.com

Ekaterina Proskuriakova

Managing Architect

+45 70 22 64 80
ekaterina.proskuriakova@kraftvaerk.com

Ekaterina Volkova

Office Manager

+45 70 22 64 80
ekaterina.volkova@kraftvaerk.com

Elena Martynova

Operations & Revenue Manager

+45 70 22 64 80
elena.martynova@kraftvaerk.com

Emerson Rosa Luz Takahashi

Developer

+45 70 22 64 80
emerson.takahashi@kraftvaerk.com

Esben Seindal

Senior Architect

+45 70 22 64 70
esben.seindal@kraftvaerk.com

Guilherme Barreto Malischeski da Silva

Developer

+45 70 22 64 80
guilherme.malischeski@kraftvaerk.com

Hanna Shkurov

Senior Project Manager

+358 10 323 5950
hanna.shkurov@kraftvaerk.com

Henrik Farnoe

Lead Developer

+45 70 22 64 80
henrik.farnoe@kraftvaerk.com

Italo Fernandes Ribeiro

Senior developer

+45 70 22 64 80
italo.fernandes@kraftvaerk.com

Ivan Leonov

Senior Developer

+45 70 22 64 80
ivan.leonov@kraftvaerk.com

Jakob Hansen

Finance Manager

+45 30 46 39 48
jakob.hansen@kraftvaerk.com

Jan Nielsen

Managing Architect

+45 70 22 64 80
jan.nielsen@kraftvaerk.com

Janne Tuutti

Senior Developer

+358103235950
janne.tuutti@kraftvaerk.com

Jannich Ibsen

Managing Architect

+45 70 22 64 80
jannich.ibsen@kraftvaerk.com

Jari Haapatalo

Senior Developer

+358103235950
jari.haapatalo@kraftvaerk.com

Jekaterina Frolova

Lead developer

+45 70 22 64 80
jekaterina.frolova@kraftvaerk.com

Jens Pedersen

Legal Counsel

+45 26 32 64 95
jens.pedersen@kraftvaerk.com

Jeppe Skaarup

Senior Consultant

+45 70 22 64 70
Jeppe.skaarup@kraftvaerk.com

Jon Koivula

Senior Developer

+358 10 323 5954
jon.koivula@kraftvaerk.com

Julia Trock-Jansen

Student Developer

+45 7022 6480
julia.trock-jansen@kraftvaerk.com

Kim Andersen

Lead Developer

+45 70 22 64 70
kim.andersen@kraftvaerk.com

Kim Lassen

Managing Architect

+45 70 22 64 80
kim.lassen@kraftvaerk.com

Lea Roth-Zawadzki

Student Developer

+45 70 22 64 80
lea.roth-zawadzki@kraftvaerk.com

Line Heimer

Senior Manager

+45 20 97 26 02
line.heimer@kraftvaerk.com

Luis Miguel Nunes Oliveira Alves

Senior developer

+45 70 22 64 80
luis.alves@kraftvaerk.com

Mads Askov Lorenzen

System Administrator

+45 22 22 70 02
mads.lorenzen@kraftvaerk.com

Mads Slotsbo

Senior Developer

+45 70 22 64 80
mads.slotsbo@kraftvaerk.com

Magnus Jakobsen

Consultant

+45 70 22 64 80
magnus.jakobsen@kraftvaerk.com

Magnus Schmidt

Office Manager

+45 70 22 64 70
magnus.schmidt@kraftvaerk.com

Malene Rolsted

Marketing Consultant

+45 53 72 97 83
malene.rolsted@kraftvaerk.com

Malene Vandborg Jensen

Intern

+45 70 22 64 80
malene.vandborg@kraftvaerk.com

Margarita Ovseenko

Accountant

+45 70 22 64 80
margarita.ovseenko@kraftvaerk.com

Marina Kogan

Financial Manager

+45 70 22 64 80
marina.kogan@kraftvaerk.com

Marita Wetterstrand

Senior Consultant

+358 10 323 5956
marita.wetterstrand@kraftvaerk.com

Mark Wulff

Senior Consultant

+45 70 22 64 80
mark.wulff@kraftvaerk.com

Martin Franck

Senior Service Delivery Manager

+45 70 22 64 80
Martin.franck@kraftvaerk.com

Martin Skou

Senior Architect

+45 70 22 64 70
martin.skou@kraftvaerk.com

Mathias Bo Jensen

Consultant

+45 70 22 64 80
mathias.jensen@kraftvaerk.com

Mathilde Berg Nielsen

Office Manager

+45 70 22 64 80
mathilde.nielsen@kraftvaerk.com

Matias Pedersen

Consultant

+45 70 22 64 70
Matias.pedersen@kraftvaerk.com

Mauricio Boff

Senior developer

+45 70 22 64 80
Mauricio.Boff@kraftvaerk.com

Mithun Dhiman

Managing Architect

+45 70 22 64 80
mithun.dhiman@kraftvaerk.com

Nádia Correia Gonçalves

UX/UI Designer

+45 70 22 64 80
nadia.correia.goncalves@kraftvaerk.com

Nicklas Würgler

Senior consultant

+45 70 22 64 80
nicklas.wurgler@kraftvaerk.com

Nikita Grigorev

Project Manager

+45 70 22 64 80
nikita.grigorev@kraftvaerk.com

Nikolai Bolonin

Frontend Developer

+45 70 22 64 80
nikolai.bolonin@kraftvaerk.com

Nikolai Naryzhnyi

Senior Developer

+45 70 22 64 80
nikolai.naryzhnyi@kraftvaerk.com

Nikolaj Frederiksen

Consultant

+45 70 22 64 80
Nikolaj.frederiksen@kraftvaerk.com

Nikolaj Kaplan

Managing Architect

+45 70 22 64 80
nikolaj.kaplan@kraftvaerk.com

Nikolaj Lund Jensen

Senior Consultant

+45 70 22 64 70
nikolaj.lund.jensen@kraftvaerk.com

Oleg Kolpashchikov

Senior Developer

+45 70 22 64 80
oleg.kolpashchikov@kraftvaerk.com

Rasmus Kjær Madsen

Engagement Director

+45 53 72 97 84
rasmus.kjaer@kraftvaerk.com

Reetta Peltonen

Engagement Director

+358 10 323 5951
reetta.peltonen@kraftvaerk.com

Rene Christensen

Senior Architect

+45 70 22 64 80
rene.christensen@kraftvaerk.com

Sergei Matiunin

Senior Developer

+45 70 22 64 80
sergei.matiunin@kraftvaerk.com

Svend Tofte

Senior Developer

+45 70 22 64 80
svend.tofte@kraftvaerk.com

Teodor Moquist

Senior Developer

+45 70 22 64 80
teodor.moquist@kraftvaerk.com

Thor Andresen

Student Developer

+45 70 22 64 70
Thor.andresen@kraftvaerk.com

Tobias Buur

Trainee/ Elev

+45 70 22 64 80
Tobias.buur@kraftvaerk.com

Toke Frostholm Rasmussen

Senior Developer

+45 70 22 64 80
toke.rasmussen@kraftvaerk.com

Trine Engelbrecht Jensen

Director of Design and Experience

+45 70 22 64 80
trine.jensen@kraftvaerk.com

Vasilia Shcherbakova

HR Manager

+45 70 22 64 80
vasilia.shcherbakova@kraftvaerk.com

Vasilii Bondin

Senior Developer

+45 70 22 64 80
vasilii.bondin@kraftvaerk.com

Vitalii Sazanov

Senior Developer

+45 70 22 64 80
vitalii.sazanov@kraftvaerk.com

Yuri Artemiev

System Administrator

+45 70 22 64 80
yuri.artemiev@kraftvaerk.com

Haluatko olla mukana tällä matkalla?

Katso avoimet työpaikkamme